Masér a fyzioterapeut s praxí a zkušenostmi

Zveřejněno: 27.03.2024

Hledáme kolegy na pozice masér a fyzioterapeut.

Místo výkonu práce:
Sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport, náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany 264 01.

Náplň práce:
Ve sport centru Vltavan se budete starat o naše klienty, kteří k nám pravidelně chodí do fitness a wellness.
Požadujeme praxi a zkušenosti.

Forma spolupráce - DPP/IČ:
Jako zaměstnanec s paušální mzdou nebo spolupráce na IČ.

Forma spolupráce - pronájem masérny:
Další možností je pronajmout si plně vybavenou masérnu a provozovat soukromé masáže pro nové i své současné klienty. Díky tomu, můžete pokračovat ve své současné maserské praxi. Navíc budete získávat nové klienty z řad návštěvníků centra Vltavan. Hlavní výhodou pro Vás bude silná členská základna našeho komplexu Vltavan. Vltavan přímo nabízí a inzeruje nabídku masáží. Vizí našeho sportovně relaxačního centra je péče o klienta od zajištění tréninku až po regeneraci.
Cena pronájmu masérny: 10 000 Kč/měsíc, včetně energií, recepční služby a dalších výhod sport centra Vltavan

Budete součástí příjemného prostředí a zkušeného kolektivu, který klientům pomůže dosáhnout jejich cíle.
Na konkrétních podmínkách spolupráce bychom se domluvili podle společných potřeb.
Prosím, pro více informací nás kontaktujte.

Pracovní doba:

  • Dle dohody, bude se odvíjet od otevíracích hodin a potřeb klientů sport centra.

Požadujeme:

  • Požadujeme praxi a zkušenosti.
  • Časová flexibilita podle potřeb klientů sport centra.

Benefity:

  • Široká klientela sportovního a relaxačního centra VLTAVAN.
  • Plně vybavená a moderně zařízená masérna.
  • Moderní zázemí a příjemné prostředí nově otevřeného centra VLTAVAN.
  • Spolupráce s trenéry, se kterými můžete společně řešit situace Vašich klientů.
  • Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness)

O zaměstnavateli:

Nový sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport je víc než jen posilovna nebo fitness. Má něco navíc. Fitness ve 3 patrech nabízí nové posilovací stroje značky Grün Sport. VLTAVAN má také samostatně oddělený prostor pro kardio a speciální sál se stroji pro ženy. Posilovací stroje jsou zde určeny ženám a jejich specifickým potřebám. A po sportovním zážitku si naši klienti mohou dopřát příjemnou relaxaci v našem wellness centru nebo na příjemné masáži.

Pro toho, koho trápí zdravotní problémy nebo jim chce preventivně předcházet a své zdraví zlepšovat, nabízíme relaxační a zdravotní procedury – solárium, masáže, fyzioterapie.

Kontakt – komu se hlásit:

Pro konkrétní podmínky spolupráce nás prosím kontaktujte na email.

Vážení klienti, od 1.3.2024 dojde ke zdražení masáží na 750 Kč.

Neváhejte proto objednat si masáž už nyní a využít tak stávající ceny.

více »