Představení nového fitness a wellness komplexu Vltavan Sport

Zveřejněno: 12.07.2021

Nový sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport je víc než jen posilovna nebo fitness. Má něco navíc.

Dopřejte svému tělu i mysli potěšení v novém, moderním wellness a fitness centru.

Fitness ve 3 patrech nabízí nové posilovací stroje značky Grün Sport.

VLTAVAN má také samostatně oddělený prostor pro kardio a speciální sál se stroji pro ženy. Posilovací stroje jsou zde určeny ženám a jejich specifickým potřebám.

Při individuálním tréninku se o Vás mohou starat zkušení trenéři. Ti poradí s tréninkem a můžou Vám pomoci i s výběrem vhodných potravinových doplňků.

Pro ty, kteří nechtějí cvičit sami, budou ve dvou sportovních sálech probíhat pravidelné skupinové lekce.

A po sportovním zážitku si můžete dopřát příjemnou relaxaci v našem wellness centru.

Ve wellness jsou k dispozici 2 sauny, vířivka, pára a relaxační zóna.

Pro toho, koho trápí zdravotní problémy nebo jim chce preventivně předcházet a své zdraví zlepšovat, nabízíme Relaxační a zdravotní procedury – solárium, masáže, fyzioterapie.

Dokonalý zážitek může zakončit posezením ve fit baru nebo naší kavárně s výhledem na sedlčanské náměstí.

Nový fitness a wellness VLTAVAN je v Sedlčanech a širokém okolí ojedinělý jak svým prostředím tak vybavením.

Naše motto:

Přijďte vyzkoušet a my Vás nenecháme odejít!

My se o Vás postaráme.

Proč jsme tady, naše poslání

Pravidelné pohybové aktivity jsou vhodnou prevencí civilizačních onemocnění a posilují imunitu.

Určili jsme si poslání. Přivést lidi ze Sedlčan a okolí k aktivnímu fyzickému způsobu života. Chceme je nejenom přivést do Vltavanu, ale pomoct jim s motivací k pravidelnosti a vytrvat.

Motivace a psychika je důležitá. Proto jim nabídneme příjemné prostředí a zkušený kolektiv, který jim pomůže dosáhnout svého cíle.

Pro někoho, hlavně pro mladé, může být cílem zvyšování fyzické výkonnosti, vytrvalosti, síly, rychlosti. Pro jiné udržení zdraví, zlepšení životního stylu.

Pro ně jsou určeny naše skupinové lekce, které povedou zkušené trenérky. Jejich snahou bude vytvořit pohodové skupiny lidí, s podobným cílem, kteří se budou navzájem podporovat a motivovat.

Motivace a vzájemná podpora jsou velmi důležité. Udržují pravidelnost, touhu znovu přijít sportovat. Naším cílem je, aby se k nám lidé celý den těšili a po práci si přišli nejen zasportovat, ale také popovídat a zrelaxovat.

Vltavan by měl mít „klubovou atmosféru“, lidé by se měli mezi sebou znát, povídat si. To jim pomůže i psychicky, duševně. Pro lidi ve středním věku je rovnováha mezi duševní vyrovnaností, pohodou a fyzickým a zdravotním stavem důležitá.

Chceme vytvořit prostředí, kde se budou lidé cítit dobře a odpočinou si od pracovního a rodinného stresu. Prostor, který Vás bude sám o sobě naplňovat pozitivní energií. Proto je pro nás důležité nejenom materiální zázemí (fitness, wellness, šatny, sprchy), ale také kvalitní personál a čistota prostředí.

Prostě se u nás lidé musí cítit skvěle.

Jsme tu i pro děti

Nabízíme také speciální dětské kurzy, které jsou zaměřené na pohybový, ale také společenský rozvoj dětí. Vyberou si všechny děti, jednotlivé kurzy se zaměřují na tanec, pohyb, gymnastiku, aerobic a veselé hraní pro děti do 3 let.

Podrobnosti - více o Fitness a wellness VLTAVAN

Komplex je rozdělen do několika stavebně oddělených částí.

V oddělených fitness sekcích budete mít k dispozici nové posilovací stroje pro trénink každé partie těla. Součástí je i sál s kardio a posilovací stroje, které jsou určeny speciálně ženám a jejich potřebám.

Samostatná část hardcore zóny pro těžké tréninky s volnými váhami, dřepovací stolice, trap-bar, bench, jednoruční činky až 50 kg, oddělený prostor pro siláky.

Můžete si tak uzpůsobit svůj trénink podle svých potřeb a představ. Díky velkému prostoru u nás budete mít na cvičení klid.

Skupinové lekce

Především pro ženy připravujeme širokou nabídkou lekcí od relaxační jógy po taneční zumbu. Trénink pod dohledem zkušených lektorů s širokou nabídkou lekcí pro každého.

Skupinové lekce budou zaměřené nejenom na ženy, ale i muže. Pro ně může být velkým lákadlem skupinová lekce MMA pod vedením profesionálního mistra ČR v MuayThai a profesionálního mistra Evropy WMC v MuayThai Lukáše "Fuki" Dvořáka. 

Wellness

Ve wellness jsou k dispozici dvě sauny a pára pro správnou regeneraci a zdravý životní styl. Díky tomu se vám uvolní unavené svaly a zklidní stresovaný mozek.

Odpočívat můžete i v naší vířivce s předehřátou vodou. Je skvělá pro relax a uvolnění svalů. Potřebujete si zchladit přehřáté tělo z intenzivního silového tréninku nebo kardia? Pro tyto chvíle máme pro vás připravený venkovní ochlazovací bazén.

V naší relax zóně si můžete odpočinout jak po těžkém tréninku, tak po náročném pracovním dnu. Místnost nabízí 4 lehátka a příjemně tlumené světlo.

Bodycare

Nabízíme nejen služby osobních trenérů s různými specializacemi, ale i relaxační, kompenzační a rehabilitační cvičení pro každého.

Díky masáži se vám příjemně uvolní všechny ztuhlé svaly. Naši specialisté vám nabídnou sportovní masáž, relaxační masáž, lávové kameny a shiatsu.

Díky soláriu se opálíte daleko bezpečněji, než na přímém slunci. To dosáhnete díky přesnému dávkování UV záření. Kromě opálení se vám zlepší případné problémy s akné a celkově dodá vašemu tělu energii.

FYZIOTERAPEUT – Rehabilitace. Fyzioterapeut se nezaměří pouze na bolestivé místo, ale nahlíží na celé tělo komplexně, jelikož funkční poruchy v určité části těla mohou vyvolávat i jiné než lokální obtíže a poruchy.

Individuál

Služby osobních trenérů s různými specializacemi. Odborné poradenství v oblasti správné výživy a  suplementace, příprava individuálních jídelníčků podle Vašeho specifického cíle - nabírání svalové hmoty, redukce tuku nebo zdravý životní styl.

Jídlo a pití

Fitbar přímo v sále posilovny a hned vedle wellness nabídne především kvalitní potravinové doplňky. S jejich výběrem vám poradí zkušený a ochotný personál z řad trenérů. Ti dokonale znají potřeby Vašeho tělo před, v průběhu i po tréninku.

V kavárně Vltavan, která je provozována stejným provozovatelem jako Kavárna v Divadle HOGO FOGO, nabízí výběrovou kávu, čaje, šťávy z čerstvého ovoce a další oblíbené nápoje. Jistě vás také potěší pestrá nabídka čerstvých sladkých dezertů a slaných svačinek. 

Nový sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport je víc než jen posilovna nebo fitness. Má něco navíc.

Dopřejte svému tělu i mysli potěšení v novém, moderním wellness a fitness centru.


více »