Veronika Koňasová

Sport je součástí jejího života. Ve fitness se pohybuje více než deset let. Její další sportovní odborností je plavání. Trénovala děti i mládež a pracovala jako kondiční trenérka závodních plavců. Ráda vám předá své zkušenosti i motivaci.

Vzdělání v oboru:
Absolvent Norman's Academy instruktor fitness 2014
Osvědčení na závěsný posilovací systém TRX
Instruktor plavání

Individuální trénink si rezervujte na telefonu: +420 604 835 077.

Chci vědět více

Líba Malecká

Je energická a přátelská. Sportuje celý život a dodává jí to energii a pocit štěstí. Její největší zálibou je běh, který se stal každodenní záležitostí. 

Chci vědět víc

Jitka Gyömberová

Sportu se věnuje více než dvacet let. Pohyb je její život. Ráda vám předá své zkušenosti, jak pracovat efektivně se svým tělem v jakémkoli věku.

Vzdělání v oboru:
Akademie cvičitelů a instruktorů (2001)
Absolvent Fitness akademie Ronnie.cz
Instruktor fitness (2021)

Chci vědět víc

Veronika Šeráková

Od tří let je jejím druhým domovem tělocvična a již přes čtrnáct let se věnuje sportovnímu aerobiku na vrcholové úrovni, kde získala nejednu medaili. Obecně je jejím koníčkem sport jako takový. Na recepci vás vždy uvítá s úsměvem a ráda vám zodpoví vaše dotazy.

Chci vědět víc

Ondřej Gyömber

Posilování je jeho velkým koníčkem a sportovním odvětvím, kterému rozumí. Několik let se účastnil soutěží v silovém trojboji. Pod jeho dohledem zvládnete správnou techniku cvičení a dosáhnete efektivního výsledku.

Vzdělání v oboru:
Absolvent Fitness akademie Ronnie.cz
Instruktor fitness (2021)

Chci vědět více

Thajské masáže s Ginou ve Vltavan Sport. Každou středu, čtvrtek, pátek a sobotu - 10:00 - 13:00, 14:00 - 18:00 hodin. Cena: 45 minut 650 Kč


více »