Miroslava Vavříková, DIS.

V roce 2010 jsem absolvovala Konzervatoř Duncan centre. Nyní studuji na Hudební akademii múzických umění, obor pedagogika tance se zaměřením na taneční výchovu. Pedagogickou praxi jsem započala v ZUŠ v Sedlčanech a ve Studiu Dobeška v Praze. V září 2012 jsem založila Taneční studio V pohybu v Sedlčanech. Mimo taneční oblast se zajímám o zdravý pohyb dětí a dospělých. V letech 2011-2015 jsem působila jako osobní trenér kondičního posilování v Holmes Place a Norman's Fitness v Praze.

Vzdělání v oboru-kurzy-osobní trenér kondičního posilování, Instruktor psychomotorického vývoje dítěte.

Osvědčení - Bosu Balance Trainer a jeho použití ve fitness centru, Tonus 2012 podpora zdraví v posilovně a tradiční čínské přístupy, Trénink stabilizace, Úvod do problematiky funkčních poruch.

Chci vědět víc

Ing. Kristýna Faktorová

Hlavní trenérka mládeže a dětí Aerobik studio Dvojka Sedlčany. Absolventka vzdělávacího programu mezinárodní školy Fisaf.cz, držitelka mezinárodního diplomu akreditovaného MŠMT.

Mistryně republiky i Evropy ve sportovním aerobiku fitness týmů, trenérka a choreografka medailistů z mezinárodních soutěží, rozhodčí na soutěžích gymnastického aerobiku, lektorka na seminářích sportovního a gymnastického aerobiku. Lektorka kurzů pro děti předškolního věku

Chci vědět víc

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA VÁNOČNÍCH AKCÍ

Roční členství (neomezený vstup do fitness) - 9 500 Kč
Měsíční členství + Wellness vstup zdarma - 1 200 Kč
10x Vstup do Wellness Vltavan Sport - 2 500 Kč


více »