DANCE AEROBIC

Jitka Gyömberová

Cvičení mne provází životem více než dvacet let, je mou součástí.  Tím, že si udržuji kondici a pevné zdraví, mohu své zkušenosti a radost z pohybu předávat ostatním.

Vzdělání v oboru:
Akademie cvičitelů a instruktorů.
Akademie Ronnie.cz - instruktor fitness.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Jitka Gyömberová. Lekci si rezervujte na telefonu: 733 352 056.

SM SYSTÉM

Iva Albertová

Pracuji jako fyzioterapeutka v nemocnici Sedlčany.

Vzdělání v oboru:
Certifikát SM Systém.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Iva Albertová. Lekci si rezervujte na telefonu: 728 178 605.

CORE TRÉNINK

Veronika Koňasová

Věnuji se posílení středu těla. Zpevnění a formování postavy, kondiční posilování, kruhové tréninky.

Při tréninku ve skupinách je větší motivace, zábava a přináší větší radost. Jsem šťastná, když mohu své znalosti a zkušenosti předat dál a pomáhat tak lidem k dosažení jejich cílů.

Lekci si rezervujte na recepci Vltavan Sport nebo na emailu: vltavansport@vltavansport.cz

LATINO FITNESS

Petra Vrňáková

Jsem matkou třech kloučků, pracuji jako účetní v rodinné firmě, ráda cestuji. Kdysi jsem bývala tak trochu "lenivka", ale naštěstí v roce 2010 přišel velký boom se zumbou fitness a můj život dostal jiný rozměr.

Do latinskoamerických rytmů jsem se naprosto zamilovala. Poté jsem se stala instruktorkou. Když slyším hudbu, nenechá mě to v klidu a hned tančím! Tanec je pro mě nejpřirozenější a nejsvobodnější pohyb. Přijdte  si i Vy se mnou zařádit a dobít energii. Moc se na Vás těším.

Vzdělání v oboru:
Certifikát - Zumba

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Petra Vrňáková. Lekci si rezervujte na telefonu: 736 788 711.

HATHÁ JÓGA

Barbora Vohanková

Jóga mne provází životem už přes 10 let, je pro mne radostným a příjemným způsobem, jak dostat tělo i mysl zpět do rovnováhy. Lektorský kurz hatha jógy jsem doplnila o jógu pro těhotné a relaxačně-meditační jin jógu, která se stala moji srdeční záležitostí. Během letních měsíců praktikuji jógu na paddleboardech v blízkém lomu.

Vzdělání v oboru:
kurz Hatha jóga, kurz Jin jóga, kurz Školy pánevního dna.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Barbora Vohanková. Lekci si rezervujte na telefonu: 733 726 731.

POWER JÓGA

Katka Haasová

Na svých lekcích se snažím o pohodovou atmosféru a hodiny přizpůsobit i úplným začátečníkům. Má cesta s jógou začala před mnoha lety a postupně si získala v životě více prostoru. Vedení lekce je obrovská zkušenost, která mi přináší radost a pozitivní energii.

Vzdělání v oboru:
Fisaf Jóga, Power yóga, Akademie - master training powerjogy. Restorativní a regenerativní jóga. Seminář hormonální jógy.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Katka Haasová. Lekci si rezervujte na telefonu: 777 273 248.

MMA

Lukáš "Fuki" Dvořák

Profesionální mistr ČR v MuayThai, profesionální mistr Evropy WMC v MuayThai.

V současné době se věnuje jen MMA, trénuje v nejlepším klubu v ČR - v Reinders MMA. Má podepsanou smlouvu s organizací Oktagon MMA. Celkem 45 zápasů, 39 výher, 6 proher. V thajském boxu mám 39 zápasů (34 výher), v MMA má 6 zápasů (5 výher).

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Lukáš Dvořák. Lekci si rezervujte na telefonu: 728 055 246.

LATINO FITNESS, PILATES A ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Mgr. Sandra Janská

Pracuji jako učitelka na základní škole a 15 let se věnuji sportu. Vše odstartovalo předcvičováním aerobiku. Pak přišlo krásné období zumby. Díky velkému boomu ve světě fitness jsem prošla mnohými styly cvičení.

Vzdělání v oboru:
Certifikáty, cvičitelka aerobiku (ACI), Bossa balanční úseč (ACI), Joga pro fitness (ACI), Strečink a relaxace (ACI), roller (ACI), Intergrated power strech (Face Czech academy), Instruktor cvičení pilates (wellness).

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Sandra Janská. Lekci si rezervujte na telefonu: 732 973 365.

ZDRAVOTNÍ TĚLESNÁ VÝCHOVA

Bc. Táňa Kalinová

I když se celý svůj profesní život věnuji hlavně ženám v oblasti porodní asistence, laktačnímu poradenství apod., tak mne zároveň tzv. kompenzační pohyb a zdravotní cvičení provází mnoho let.

Vzdělání v oboru:
Certifikát Instruktor zdravotní tělesné výchovy
Kurzy: Zdravá záda, Zdravá chodidla

Provozovatelem není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Táňa Kalinová. Skupinovou nebo individuální lekci si rezervujte na telefonu: +420 777 804 102.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA VÁNOČNÍCH AKCÍ

Roční členství (neomezený vstup do fitness) - 9 500 Kč
Měsíční členství + Wellness vstup zdarma - 1 200 Kč
10x Vstup do Wellness Vltavan Sport - 2 500 Kč


více »