DANCE AEROBIC

Jitka Gyömberová

Cvičení mne provází životem více než dvacet let, je mou součástí.  Tím, že si udržuji kondici a pevné zdraví, mohu své zkušenosti a radost z pohybu předávat ostatním.

Vzdělání v oboru:
Akademie cvičitelů a instruktorů.
Akademie Ronnie.cz - instruktor fitness.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Jitka Gyömberová. Lekci si rezervujte na telefonu: 733 352 056.

SM SYSTÉM

Iva Albertová

Pracuji jako fyzioterapeutka v nemocnici Sedlčany.

Vzdělání v oboru:
Certifikát SM Systém.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Iva Albertová. Lekci si rezervujte na telefonu: 728 178 605.

CORE TRÉNINK

Veronika Koňasová

Věnuji se posílení středu těla. Zpevnění a formování postavy, kondiční posilování, kruhové tréninky.

Při tréninku ve skupinách je větší motivace, zábava a přináší větší radost. Jsem šťastná, když mohu své znalosti a zkušenosti předat dál a pomáhat tak lidem k dosažení jejich cílů.

Lekci si rezervujte na recepci Vltavan Sport nebo na emailu: vltavansport@vltavansport.cz

LATINO FITNESS

Petra Vrňáková

Jsem matkou třech kloučků, pracuji jako účetní v rodinné firmě, ráda cestuji. Kdysi jsem bývala tak trochu "lenivka", ale naštěstí v roce 2010 přišel velký boom se zumbou fitness a můj život dostal jiný rozměr.

Do latinskoamerických rytmů jsem se naprosto zamilovala. Poté jsem se stala instruktorkou. Když slyším hudbu, nenechá mě to v klidu a hned tančím! Tanec je pro mě nejpřirozenější a nejsvobodnější pohyb. Přijdte  si i Vy se mnou zařádit a dobít energii. Moc se na Vás těším.

Vzdělání v oboru:
Certifikát - Zumba

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Petra Vrňáková. Lekci si rezervujte na telefonu: 736 788 711.

HATHÁ JÓGA

Barbora Vohanková

Jóga mne provází životem už přes 10 let, je pro mne radostným a příjemným způsobem, jak dostat tělo i mysl zpět do rovnováhy. Lektorský kurz hatha jógy jsem doplnila o jógu pro těhotné a relaxačně-meditační jin jógu, která se stala moji srdeční záležitostí. Během letních měsíců praktikuji jógu na paddleboardech v blízkém lomu.

Vzdělání v oboru:
kurz Hatha jóga, kurz Jin jóga, kurz Školy pánevního dna.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Barbora Vohanková. Lekci si rezervujte na telefonu: 733 726 731.

POWER JÓGA

Katka Haasová

Na svých lekcích se snažím o pohodovou atmosféru a hodiny přizpůsobit i úplným začátečníkům. Má cesta s jógou začala před mnoha lety a postupně si získala v životě více prostoru. Vedení lekce je obrovská zkušenost, která mi přináší radost a pozitivní energii.

Vzdělání v oboru:
Fisaf Jóga, Power yóga, Akademie - master training powerjogy. Restorativní a regenerativní jóga. Seminář hormonální jógy.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Katka Haasová. Lekci si rezervujte na telefonu: 777 273 248.

ORIENTÁLNÍ TANCE

Hanka Dlouhá

Taneční kurzy provozuji pravidelně od roku 2010 (Orient, moderní tanec, tanečky 4-6 let a cvičení dle TČM).

Vzdělání v oboru:
Lektor a trenér tanečních sportů, rekvalifikace a akreditace MŠMT.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Hanka Dlouhá. Lekci si rezervujte na telefonu: 704 550 507.

ZUMBA INSTRUKTOR

Eva Moulíková ml.

Zumba je taneční fitness program, trvající 60 min, začíná warm-upem (zahřátím), při němž se používají prvky z aerobiku. Zumba je plná latinskoamerických rytmů, kde hlavní roli hraje hudba.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Eva Moulíková ml. Lekci si rezervujte na telefonu: 606 836 109.

ZUMBA INSTRUKTOR, ZUMBA ATOMIC (DĚTI)

Eva Moulíková st.

Zumba je taneční fitness program, trvající 60 min, začíná warm-upem (zahřátím), při němž se používají prvky z aerobiku. Zumba je plná latinskoamerických rytmů, kde hlavní roli hraje hudba.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Eva Moulíková st. Lekci si rezervujte na telefonu: 607 200 078.

LATINO FITNESS, PILATES A ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Mgr. Sandra Janská

Pracuji jako učitelka na základní škole a 15 let se věnuji sportu. Vše odstartovalo předcvičováním aerobiku. Pak přišlo krásné období zumby. Díky velkému boomu ve světě fitness jsem prošla mnohými styly cvičení.

Vzdělání v oboru:
Certifikáty, cvičitelka aerobiku (ACI), Bossa balanční úseč (ACI), Joga pro fitness (ACI), Strečink a relaxace (ACI), roller (ACI), Intergrated power strech (Face Czech academy), Instruktor cvičení pilates (wellness).

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Sandra Janská. Lekci si rezervujte na telefonu: 732 973 365.

MMA

Lukáš "Fuki" Dvořák

Profesionální mistr ČR v MuayThai, profesionální mistr Evropy WMC v MuayThai.

V současné době se věnuje jen MMA, trénuje v nejlepším klubu v ČR - v Reinders MMA. Má podepsanou smlouvu s organizací Oktagon MMA. Celkem 45 zápasů, 39 výher, 6 proher. V thajském boxu mám 39 zápasů (34 výher), v MMA má 6 zápasů (5 výher).

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Lukáš Dvořák. Lekci si rezervujte na telefonu: 728 055 246.

JUDO

Karel Kříž

Trenér II.třídy Českého svazu judo, nositel II. Danu, zkušební komisař II.třídy.

Vzdělání v oboru:
Lektor-instruktor sebeobrany Českého svazu jiu-jitsu, nositel I. Danu.

Provozovatelem lekce není Vltavan Sport s.r.o. Lekce provozuje Karel Kříž. Lekci si rezervujte na telefonu: 603 900 399.

JUDO

Tomáš Knápek

Reprezentant ČR

Úspěchy:
Několikanásobný mistr ČR
9. místo na Mistrovství Evropy BUL
3. místo World cup Orenburg RUS
5. místo World cup Buenos Aires ARG

Lekci si rezervujte na recepci Vltavan Sport nebo na emailu: vltavansport@vltavansport.cz

Prohlédněte si všechny aktuálně dostupně výhodné nabídky na měsíc leden

více »